Het nieuwe concept Buurtgarage is gericht op de samenwerking tussen zzp’ers in de autobranche. “Samen in één pand waar alles aanwezig is om je werk te kunnen doen als monteur én je samen investeringen kunt doen”, dat is volgens Roel Slot en Bram Veldhuis het voordeel van dit werkplaatsconcept.

Het concept lijkt op een coöperatie of maatschap. Uiteindelijk is niet iedere zzp’er is een ondernemer in hart en nieren. De technische en commerciële vaardigheden zijn vaak wel aanwezig, maar het ontbreekt vaak aan de juiste juridische of financiële kennis. En dan hebben we het nog niet eens over de enorme hoeveelheid wetten en regels waar zelfstandig ondernemers zonder personeel mee te maken krijgen. Speciaal voor al die facetten is Buurtgarage opgericht. “Veel zzp’ers hebben baat bij krachtenbundeling”, aldus Slot.

Eenlingen

“Zzp’ers blijven vaak eenlingen die meer zouden kunnen bereiken en verdienen als ze de krachten zouden bundelen. In dit samenwerkingsverband worden de sterke kanten van elke, individuele ondernemer beter benut”, zegt Veldhuis. “Dit levert winst op voor de klant en winst voor de monteur, die als eigen baas zijn werk kan doen.” Buurtgarage wil in 2016 in minimaal vijf regio’s operationeel zijn en kan tijdens de start bijvoorbeeld zorgen voor een pand.

In de aankomende editie van Aftersales magazine, die 22 januari verschijnt, kunt u alle achtergronden lezen over Buurtgarage.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties