Aftersales Magazine heeft een goed eerste halfjaar achter de rug. De omvang van de gedrukte uitgaven nam gestaag toe en sinds 1 september is de nieuwe website actief. Om de ingezette groei verder uit te kunnen bouwen is het team fors uitgebreid.

De commerciële slagvaardigheid wordt per 1 november flink vergroot met de komst van Anton van der Werf, voorheen senior accountmanager bij Reed Business. Oprichter en uitgever van Aftersales Magazine, Rob Küchler is tevreden met deze uitbreiding: "Anton is een zeer gedreven salesman, die weet hoe hij voor onze klanten ideeën moet ontwikkelen en deze succesvol kan inzetten bij multimediale campagnes. Hij neemt daarbij het gehele traject voor zijn rekening. Ontzorgen noemt hij dat. Ik ben blij dat Anton ons team komt versterken."

De redactie is intussen uitgebreid met Jeremy Kesseler, die zich als fulltime webredacteur gaat storten op de multimediale kant van Aftersales Magazine. Of het nu gaat om de website, de nieuwsbrief, Facebook, Linkedin, Twitter of Youtube; het zijn onmisbare verlengstukken van het merk Aftersales Magazine. Voor Jeremy gesneden koek, gezien zijn multimediale achtergrond.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties