Schadenet Rijnders in Amersfoort heeft met ingang van 1 juli officieel Schadenet Jansen in Veenendaal overgenomen. Daarnaast start Schadenet Rijnders eind dit jaar nog met een gloednieuw schadebedrijf in Ede.

Alle activiteiten en dertien medewerkers van Jansen zullen door Schadenet Rijnders worden overgenomen. “Het bedrijf loopt goed en wij gaan daar weinig aan veranderen”, zegt Jeroen Baars, directeur Schadenet Rijnders. “Wij willen graag meer volume en verdere groei. Nu is de tijd om te investeren en de slag te maken met nieuwe plannen.”

Eind dit jaar gaat Baars dan ook nog van start met een gloednieuw schadebedrijf in Ede, waarmee hij zich vooral richt op de particuliere markt met relatief korte, cosmetische schades. “De particuliere markt biedt nog genoeg interessante mogelijkheden. Dat vergt natuurlijk een actieve marktbewerking”, meent hij.

In de aankomende editie van Aftersales Magazine leest u alles over de plannen van Jeroen Baars van Schadenet Rijnders.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
Meest bekeken berichten
Recente reacties