De Autoschade Herstel Groep geeft vanaf 15 mei niet vier maar zeven jaar garantie op haar schadeherstelwerk. De werkzaamheden worden uitgevoerd volgens het Focwa Eurogarant- keurmerk. Daar wordt in de toekomst de Hiqure-norm van Focwa aan toegevoegd.

“Er is voor zeven jaar garantie gekozen na een gedegen marktonderzoek onder consumenten. In de huidige economische crisis wil men langer met de auto doorrijden, maar wel zekerheid hebben dat geïnvesteerd wordt in kwalitatief goed schadeherstel. Autoschade Herstel Groep biedt deze unieke uitbreiding van haar service aan tegen dezelfde scherpe tarieven.”

Consumenten kunnen in geval van geschillen ook tijdens de drie jaar verlenging gebruik blijven maken van de geschillencommissie Nivre.

Autoschade Herstel Groep vernieuwde begin maart ook haar website. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties