Een testlocatie die op jaarbasis 180.000 keuringen kan verzorgen: het was een nieuwe ervaring voor de winnaars van het Autec-VLT Formule 1-arrangement naar Abu Dhabi.
Onderdelenleverancier Bleker Autoteile gaat zijn logistiek centrum in het Duitse Borken verdubbelen. Daarmee komt de totale opslagruimte voor originele auto-onderdelen op ongeveer 11.500 vierkante meter.
BMW gaat komend jaar in Nederland meer werk maken van private lease. Dat zegt Chris Collet, vandaag (1 december) aangetreden als Sales & Marketing directeur bij BMW Group Financial Services.
In november 2017 zijn 37.113 nieuwe auto’s in Nederland geregistreerd. Dat is een stijging van 17,6 procent ten opzichte van dezelfde maand in 2016.
NTN-SNR presenteert editie 2018 van zijn wielophangingcatalogus voor de onafhankelijke vervangingsmarkt. De 360 pagina’s bevatten meer dan 500 onderdeelnummers, inclusief 160 nieuwe items en omvat alle Europese en Aziatische merken.
Als eerste autofabrikant biedt Audi klanten de mogelijkheid om buiten kantooruren een wagen af te leveren voor onderhoud. Het afleverpunt voorziet desgewenst ook in vervangend vervoer. Het hele traject, vanaf
Het in Nederland ontwikkelde full service werkplaatsconcept Autofirst heeft recentelijk de eerste internationale stappen gezet. Ook België, Frankrijk en Groot-Brittannië hebben inmiddels kennisgemaakt met Autofirst.
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties