AA-equipment uit Helmond heeft vanaf augustus de nieuwe Autocom CDP diagnosetester in haar programma. Het apparaat is gelijk aan de bekende Autocom CDP, maar heeft een aantal uitbreidingen.

Zo is de bluetoothantenne ingebouwd en beschikt het apparaat over een flightrecorder om acht uur lang voertuiggegevens van alle stuurapparaten op te slaan, zonder gebruik te hoeven maken van een laptop of PC. Onder de ondersteunde stuurapparaten vallen onder meer het motormanagement, ABS, airbags, airco en de automatische transmissie.

Daarnaast zit in de 16-polige OBD-aansluiting een LED-lampje voor meer zicht tijdens het aansluiten. De Autocom CDP gebruikt een multi colour indicator die gemonteerd zit aan de voorzijde van de unit. De standaard Autocom CDP zal voorlopig leverbaar blijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
9 mei 2025
Oostendorp opent Toyota-vestiging in Valkenswaard
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
Meest bekeken berichten
Recente reacties