Afgelopen vrijdag ging de inschrijving voor deelname aan de Autovak RAI 2013 van start. Ondanks het gegroeide aantal regiobeurzen, blijft er volgens beursmanager Stefan Vernooij een plek voor een tweejaarlijkse nationale vakbeurs.

Dat daar dan de leden van RAI Vereniging afdeling Autovak hun support aan moeten geven is duidelijk. De leden (leveranciers van onderdelen, werkplaatsapparatuur, gereedschappen, banden, accessoires en een breed scala aan diensten) moeten voor de invulling en de innovaties zorgen om voldoende bezoekers naar Amsterdam te trekken.
De inzet van de beursorganisatie is gericht op het meekrijgen van diverse brancheorganisaties om daarmee meerdere segmenten op de nationale beursvloer vertegenwoordigd te krijgen en het beursaanbod te verbreden. Denk bijvoorbeeld aan schadeherstel, de bandenbranche en de leasewereld.

De door vele leveranciers druk bezochte aftrap van Autovak RAI 2013, doet in ieder geval vermoeden dat de interesse, ondanks de minder goede economische ontwikkelingen, groot is. Nu het sentiment nog omzetten in daden en inschrijvingen.

De beurs is volgend jaar van 22 tot en met 25 april in hal acht tot en met elf. In 2011 wist Autovak RAI 21.581 bezoekers te trekken. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties