In Oss zijn maandagavond bij een brand in een loods op bedrijventerrein Danenhoef verscheidene autobedrijven uitgebrand. De brand brak rond 23.00 uur uit en was om 02.00 uur onder controle. De afgelopen twee weken brandden ook autobedrijven in Zaandam en Wijchen uit.

In de loods zijn meerdere autobedrijven gevestigd. Naast JP Auto’s Oss zijn dat autobedrijf Ben van Walbeek en Caross Autobedrijf. De loods kan als verloren worden beschouwd. Meerdere gedeeltes van het pand zijn ingestort.

De brandweer uit Oss kreeg hulp van collega’s uit Vught en Berchem. Er werden onder andere zes bluswagens en een hoogwerker ingezet. Het nablussen duurde tot in de ochtend. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Het is nog onduidelijk hoe de brand is ontstaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
22 mei 2025
Jos van den Bergh coördinator pr voor VER
22 mei 2025
Onzekerheid troef over auto uit China
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties