Het Chinees-Zweedse automerk Lynk & Co, onderdeel van Geely Automotive, gaat zijn voertuigen, in nauwe samenwerking met leasemaatschappij ALD Automotive, nu ook voor privélease beschikbaar maken.

Het aanbod geldt voor de zeven landen waar ALD actief is, met naast Nederland ook Zweden, Duitsland, België, Frankrijk, Spanje en Italië. Lynk & Co biedt een privéleasecontract aan voor drie, vier of vijf jaar en een jaarlijks kilometrage van 10.000 tot 40.000 kilometer.

Duurzaamheid

“Door ons mobiliteitsaanbod uit te breiden met privélease zijn we in staat zowel een aantrekkelijk aanbod als duurzaamheid te presenteren”, aldus Alain Visser, ceo van Lynk & Co. “Deze nieuwe, concurrerende optie verzekert onze klanten ervan dat zij toegang hebben tot onze premium voertuigen tegen een betaalbare prijs. Niet alleen is deze innovatieve benadering geschikt voor diverse budgetten, het onderstreept ook de toewijding van Lynk & Co aan consumentenkeuze en duurzaamheid.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 maart 2026
Brandbrief 20 organisaties naar Kamer over impact pseudo-eindheffing: boeteregen dreigt
9 maart 2026
Tussentijdse verlenging Ajax-Van Poelgeest
9 maart 2026
Puur op gevoel
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
Meest bekeken berichten
Recente reacties