Schadeketen AH Autoschade Herstel heeft een nieuw systeem gelanceerd om landelijke contracten te beheren, centraal te factureren en om te communiceren tussen de schadebedrijven, AH en Alwaysbemobile. Het systeem draagt de naam AH Autoschade Online.

“We zijn al in gesprek met een aantal leasemaatschappijen en verzekeraars, en hebben inmiddels de Noordhollandse en Saint Gobain op het systeem aangesloten. Ook de Autolease Alliance, een overkoepelende organisatie van leasemaatschappijen, is klant”, aldus Luc van Bussel, ceo van de Alwaysbemobile Company.

Naast de portal is ook de website AH-autoschadeherstel.nl vernieuwd. Particulieren kunnen via een nieuwe applicatie voor de smartphone het schadeproces kunnen volgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties