Schadeketen AH Autoschade Herstel heeft een nieuw systeem gelanceerd om landelijke contracten te beheren, centraal te factureren en om te communiceren tussen de schadebedrijven, AH en Alwaysbemobile. Het systeem draagt de naam AH Autoschade Online.

“We zijn al in gesprek met een aantal leasemaatschappijen en verzekeraars, en hebben inmiddels de Noordhollandse en Saint Gobain op het systeem aangesloten. Ook de Autolease Alliance, een overkoepelende organisatie van leasemaatschappijen, is klant”, aldus Luc van Bussel, ceo van de Alwaysbemobile Company.

Naast de portal is ook de website AH-autoschadeherstel.nl vernieuwd. Particulieren kunnen via een nieuwe applicatie voor de smartphone het schadeproces kunnen volgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties